info
عکس صنایع آلمینیوم فرهادیه
category

صنایع آلمینیوم فرهادیه (اصفهان)

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنایع آلمینیوم فرهادیه

صنایع آلمینیوم فرهادیه (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در اصفهان و خیابان رکن الدوله شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین دبیرستان شباهنگ، سوپر مارکت شباهنگ، مسجد الفتح، فروشگاه ابزار ساختمانی بیابانی و هانی نان قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده صنایع آلمینیوم فرهادیه واقع شده‌اند:

 • گروه مهندسی چهلستون
  جی غربی، شهید مثقالی، بهار
 • آسانسور سلیمانی
  هشت بهشت شرقی
 • گروه ساختمانی تینو
  صیاد شیرازی، دکتر مفتح شرقی
 • ایمن سازان عرش
  هشت بهشت شرقی، بین بوستان و لاهور
 • مصالح فروشی باقری
  رکن الدوله شرقی، بین هاشمی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع آلمینیوم فرهادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع آلمینیوم فرهادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع آلمینیوم فرهادیه ندارد.
  neshan logo