info
عکس بانک صادرات
category

بانک صادرات محله سر جمع، یزد

درباره‌ی بانک صادرات

بانک صادرات (بانک) در محله سر جمع یزد و بلوار آیت الله مدنی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاروانسرا زنگی، امانت فروشی حمید، فروشگاه الماس فهادان، نانوایی لواش و پیتزا المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات یزد

در شهر یزد، محله سر جمع، بانک صادرات یزد قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک صادرات یزد 03536210159 تماس بگیرید. بانک صادرات یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله سر جمع برشمرد. بانک صادرات شعبه نواب صفوی، بانک صادرات ایران و بانک مهرایران از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات یزد برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک صادرات یزد در ایستگاه اتوبوس دکتر رونق پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. یادتان باشد در صورتی که به بانک صادرات یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک صادرات یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات شعبه نواب صفوی
  شهید نواب صفوی، شهید احمدی
 • بانک صادرات ایران
  امام خمینی، بین امام خمینی 73 و موسی بن جعفر
 • بانک مهرایران
  بلوار صابر یزدی، اندیشه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saneie (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آیت الله مدنی، بین شهید حبیب الله رضایی و قدس
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک صادرات

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo