info
عکس ایستگاه اتوبوس هلاا احمر
category

ایستگاه اتوبوس هلاا احمر (محله فرزانه، رشت)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلاا احمر

ایستگاه اتوبوس هلاا احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله فرزانه رشت و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فرزانه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی ال 90 دریاکار، پایگاه امداد و نجات، شرکت پارس اب کاسپین، گالری اهورا و نمایشگاه شرکت مهرخودروی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلاا احمر رشت

در شهر رشت، محله فرزانه ، ایستگاه اتوبوس هلاا احمر رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 1 و هلال احمر است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هلاا احمر رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس سحرخیز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هلاا احمر رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلاا احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان آریا
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید انصاری، بین میدان ولیعصر و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلاا احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلاا احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلاا احمر ندارد.
  neshan logo