info
عکس شرکت اقیانوس آبی
category

شرکت اقیانوس آبی محله صفائیه، یزد

شرکت خصوصی
5.0
6 رای

درباره‌ی شرکت اقیانوس آبی

شرکت اقیانوس آبی (شرکت خصوصی) در محله صفائیه یزد و خیابان بوستان واقع شده است. این شرکت یکی از شش شرکت خصوصی در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا فروتن شعبه صفاییه، قهوه لیانا، رستوران شهریار، سوپر پت و مت و پوشاک زنانه شیکزان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت اقیانوس آبی واقع شده‌اند:

 • شرکت تمدن پویا
  بلواردانشگاه، بین شاهد و تندگویان
 • کاسب یار، دستیار هوشمند کسب و کار
  بلواردانشگاه، بوستان، وزیری 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت اقیانوس آبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت اقیانوس آبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت اقیانوس آبی ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بوستان، بین وزیری 13 و 15
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت اقیانوس آبی

  شنبه 08:00 تا 15:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 15:30
  دوشنبه 08:00 تا 15:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 15:30
  چهارشنبه 08:00 تا 15:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo