عکس گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد مشاهده در نقشه نشان
category

گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد (محله وردآورد، تهران)

قبرستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، طالقانی، بین عسگری و آزادی

موقعیت گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد

گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد (قبرستان) در محله وردآورد تهران و خیابان طالقانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه سرای محله وردآورد (گلزارشهدا)، سرکه وردا ، سرای محله وردآورد، زمین چمن وردآورد و مرکز بهداشت وردآورد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرامستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، طالقانی، بین عسگری و آزادی

ساعت کاری گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد

 • شنبه08:00 - 09:00
 • یک‌شنبه08:00 - 09:00
 • دوشنبه08:00 - 09:00
 • سه‌شنبه08:00 - 09:00
 • چهارشنبه08:00 - 09:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 09:00
 • جمعه08:00 - 09:00

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط night king (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بهشت سالم آرامستان قبرستان گورستان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد

 • avatar
  محمد (شهریار سطح ۸) شنبه 15 مرداد ماه 1401

  گلزاری قدیمی در محله وردآورد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد تهران ندارد.
neshan logo