info
عکس بانک قرض الحسنه مهر ایران
category

بانک قرض الحسنه مهر ایران محله بازار، تبریز

درباره‌ی بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران (بانک) در محله بازار تبریز و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ امت و همچنین مسجد انگجی، نمایندگی اخوان، تحریر اشرفی، شهر چسب و انتشارات معرفت گلزار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز

آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز، شهر تبریز، محله بازار، است. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز 04135246138 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. یکی از بانک‌های محله بازار که مشتریان زیادی دارد، بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز است. بانک‌های بانک کارآفرین، بانک سرمایه و بانک رفاه کارگران هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. این بانک به ایستگاه مترو میدان کهن نزدیک است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز ایستگاه اتوبوس مصلی می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریز را قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قرض الحسنه مهر ایران واقع شده‌اند:

 • بانک کارآفرین
  فرش پیرا، دارایی - مدنی 1، بین مجتهدلر و امام جمعه
 • بانک سرمایه
  نیروی هوایی، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، بین فرخ و اعلا باف
 • بانک رفاه کارگران
  بلوار جمهوری اسلامی، دارایی - مدنی 1، بین باشماخچی بازاری و پانبیخچی بازار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مازار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قرض الحسنه مهر ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قرض الحسنه مهر ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قرض الحسنه مهر ایران ندارد.
  neshan logo