info
عکس ایستگاه اتوبوس زرافشان
category

ایستگاه اتوبوس زرافشان محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرافشان

ایستگاه اتوبوس زرافشان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان استاد شجریان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه و مرکز خرید سپهر و همچنین کافه رئیس، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، داروخانه شبانه روزی بهشتی، تابلو فرمان عصر نوین و ناخدا پیتزا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران

ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران در شهر تهران، محله ایوانک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دادمان قرار گرفته است. تاکسی سرویس فلامک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرافشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرافشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرافشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرافشان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo