info
عکس ایستگاه مترو قائمعکس ایستگاه مترو قائم
category

ایستگاه مترو قائم محله سوهانک، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو قائم

ایستگاه مترو قائم (ایستگاه مترو) در محله سوهانک تهران و بزرگراه ارتش، گلها واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین پاساژ ابریشم، مهدکودک ماه و ستاره، مسجد ابوذر، دفتر خدمات الکترونیکی ساتا و داروخانه دکتر جواد رضایی شهرکی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو قائم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  ایستگاه متروی قائم یکی از ایستگاه‌های خط ۳ متروی تهران است که در شهرک قائم واقع در شمال شرق تهران قرار دارد. این ایستگاه در ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ شمسی به بهره‌برداری رسیده است. این ایستگاه در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و به محله هایی چون شهرک قائم، شهرک محلاتی، سوهانک و ازگل دسترسی دارد. این ایستگاه به خط ۹ بی آر تی تهران دسترسی دارد.

  8
 • avatar
  †★Erfan Valipour★†
  چهارشنبه 13 دی ماه 1402

  ایستگاه متروی قائم یکی از ایستگاه‌های خط ۳ متروی تهران است که در شهرک قائم واقع در شمال شرق تهران قرار دارد.این ایستگاه در ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ شمسی به بهره‌برداری رسیده است. این ایستگاه در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و به محله هایی چون شهرک قائم، شهرک محلاتی، سوهانک و ازگل دسترسی دارد. این ایستگاه به خط ۹ بی آر تی تهران دسترسی دارد. از خطوط اتوبوسرانی منتهی به این ایستگاه خطوط ذیل می‌باشد خط ۲۹۸ شهرک قائم به پایانۀ تجریش در مسیر خیابان‌های شهرک قائم، بلوار ارتش، بلوار اوشان، دارآباد، خیابان پورابتهاج (دارآباد)، خیابان شهید باهنر (نیاوران)، میدان قدس، خیابان شهرداری و میدان تجریش از خطوط اتوبوس‌رانی عبوری از مجاور این ایستگاه در بلوار ارتش خطوط ذیل می‌باشد خط ۱۰۹ یا ۹ اتوبوس‌های تندرو از پایانۀ لاله به پایانۀ جوانمرد قصاب از مسیر بلوار ارتش، بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید کریمی (کمربندی شهرری)، بلوار شهید دستواره (جوانمرد قصاب) تا ایستگاه متروی جوانمرد قصابخط ۱۰۶ پایانۀ لاله به پایانۀ شهید افشار (پارک وی) در مسیر بلوار ارتش، بزرگراه‌های امام علی و شهید بابایی، ایستگاه متروی نوبنیاد، بزرگراه‌های شهید صدر و شهید مدرسخط ۲۱۵ سوهانک به سه‌راه ضرابخانه در مسیر بلوار ارتش، اراج، خیابان لنگری، میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، حسینیۀ ارشاد، خیابان شریعتی، ابتدای بزرگراه‌های شهید همت و شهید زین‌الدینخط ۲۱۶ شهرک شهید محلاتی به پایانه علم و صنعت در مسیر شهرک محلاتی، بلوار ارتش، بلوار نیروی زمینی ، بزرگراه شهید بابایی، خیابان هنگام، چهارراه استقلال، خیابان سراج، خیابان فرجام، خیابان سرسبز ، مترو سرسبز ، بزرگراه رسالت غرب ، میدان رسالت ، بزرگراه رسالت شرق تا پایانه ضلع شمالی ایستگاه متروی دانشگاه علم و صنعتخط ۳۰۱ بلوار ارتش به پایانۀ متروی شهید حقانی در مسیر بلوار ارتش، بلوار نیروی زمینی، خیابان شعبانلو، لویزان، خیابان افتخاریان، میدان هروی، خیابان افشاری، بلوار گیلان، ایستگاه متروی شهید زین‌الدین، میدان فرخی یزدی، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید حقانی.

  4
 • avatar
  امیر 206
  یکشنبه 10 دی ماه 1402

  عالی

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 03 اردیبهشت ماه 1402

  عالی

  1

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو قائم ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، گلها
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایستگاه مترو قائم

شنبه 05:30 تا 22:30
یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
دوشنبه 05:30 تا 22:30
سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
چهارشنبه 05:30 تا 22:30
پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
جمعه 05:30 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo