info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار موذن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی سیدالشهداء و برج دایموند و همچنین شهر کتاب البرز، کلینیک دندان‌پزشکی موذن، فست فود تنورک، رستوران روما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشگاه کرج، شهر کرج، است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار موذن، بین بلوار کمالی دهقان و بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی برج واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  بلوار انرژی اتمی
 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی انرژی اتم
  بلوار انرژی اتمی
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس درب غربی- برگشت
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  location استان البرز، کرج، بلوار موذن، بین بلوار کمالی دهقان و بلوار جمهوری اسلامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo