info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری
category

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری محله دریاچه، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری (ایستگاه اتوبوس) در محله دریاچه تهران و خیابان مجتبی تهرانی، پارسا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله دریاچه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو ایران خودرو، ورودی مترو ایستگاه ایران خودرو، ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه، زمین چمن تمرین پیکان و نمایندگی شرکت بهمن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ایران خودرو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری تهران

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری تهران در شهر تهران، محله دریاچه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مجتبی تهرانی، پارسا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سرو واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو ایران خودرو شهید باقری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین هفتم غربی و ششم غربی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بدر
  میدان جهاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری ندارد.
  neshan logo