info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات

ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، میدان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین پایانه تاکسی شهید نظری، پایانه تاکسیرانی میدان آزادی، مرکز معاینه فنی خودرو ترمینال غرب ویژه خودرو های سنگین، فلافل مامان جون و کافه سنتی عطا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

در شهر تهران، محله شهرک آپادانا ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لشگری، میدان آزادی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو استاد معین قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نور تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات

نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Mahdi
  پنجشنبه 27 مهر ماه 1402

  خیلی اتوبوس های خوبی گذاشتن مسیرو راحت تر کرده برا دانشجو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه علوم و تحقیقات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات ندارد.
  neshan logo