عکس ایستگاه اتوبوس منوچهری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس منوچهری (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فردوسی، بین طاهری و منوچهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس منوچهری در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس منوچهری (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین گروه صنعتی قهوه ریو، فست فود دومینو، ساختمان پلاسکو، سفارت و کنسولگری بریتانیا ( انگلیس) و پاساژ منوچهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منوچهری

ایستگاه اتوبوس منوچهری را می‌توانید در شهر تهران، محله فردوسی خیابان فردوسی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس فردوسی، بین طاهری و منوچهری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منوچهری عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو دروازه دولت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی البرز تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فردوسی، بین طاهری و منوچهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منوچهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  مفتح جنوبی، تقاطع واحدی
 • ایستگاه اتوبوس عزیز خان
  حافظ، بین ایرانیان و صالح
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  فردوسی، بین اول و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد
  سعدی جنوبی، بین اکباتان و مژدهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منوچهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهری

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مدرسه جنگل میرزا🇮🇷
   شنبه 25 دی ماه 1400

   عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منوچهری ندارد.
  neshan logo