info
عکس ایستگاه آتش نشانی شماره 49
category

ایستگاه آتش نشانی شماره 49 محله شهرک والفجر، تهران

آتش نشانی

درباره‌ی ایستگاه آتش نشانی شماره 49

ایستگاه آتش نشانی شماره 49 (آتش نشانی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان پمپ گاز حکیم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG حکیم، استخر والفجر تهران، مجموعه ورزشی آتش نشانی والفجر، تره بار شیخ بهایی و مهد و خانه بازی کودک سرای محله والفجر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه آتش نشانی شماره 49 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایستگاه آتش نشانی شماره 49

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ملک زاده
    چهارشنبه 18 فروردین ماه 1400

    ایستگاه آتش نشانی شماره 49 فداکارتر از اینها پیدا نمیشه ایولا دارند واقعا دستشون درد نکنه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه آتش نشانی شماره 49 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه آتش نشانی شماره 49 ندارد.
neshan logo