info
عکس ایستگاه اتوبوس برق فیروز
category

ایستگاه اتوبوس برق فیروز محله بروجردی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برق فیروز

ایستگاه اتوبوس برق فیروز (ایستگاه اتوبوس) در محله بروجردی تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بروجردی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر، خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین فروشگاه کالا آرسی، اپتیک آسمان، پمپ بنزین اختصاصی 123، اندیشکده قلب سلیم و محصولات سلامتی بارنبو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برق فیروز تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس برق فیروز تهران است که در محله بروجردی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین سیفی و دریاباری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس برق فیروز تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ابن سینا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس برق فیروز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس برق فیروز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 21 آبان ماه 1402

  کد ایستگاه چنده ؟

 • avatar
  🔳🔳🔳🔳🔳
  سه شنبه 02 آبان ماه 1402

  عالی و محشره

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 28 خرداد ماه 1402

  ایستگاه خوبی بود


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برق فیروز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برق فیروز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برق فیروز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برق فیروز ندارد.
  neshan logo