info
عکس تاسیسات صنعتی توسعه
category

تاسیسات صنعتی توسعه محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی تاسیسات صنعتی توسعه

تاسیسات صنعتی توسعه (فروشگاه) در محله دشتی حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران باغ عروسک ها، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده تاسیسات صنعتی توسعه واقع شده‌اند:

 • تولیدی یزدمس
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • نقره سیتادل
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • کویر تل - kavirtel
  میدان ابوذر
 • لوازم اشپزخانه فیاض
  میدان ابوذر
 • زغال یکتا
  بلوار شهید دشتی، بین میدان ابوذر و دشتی یک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاسیسات صنعتی توسعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاسیسات صنعتی توسعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاسیسات صنعتی توسعه ندارد.
  neshan logo