info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان (محله عدالت، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان عدالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین تالار فرهنگیان یزد، هتل فرهنگیان یزد، Hyper Sib (هایپر سیب)، شال و روسری اسکارلت و استخر فرهنگیان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان است که در محله عدالت خیابان عدالت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین هفتم و نهم قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تالار فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی
  بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین هفتم و نهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo