info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان محله عدالت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان عدالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین تالار فرهنگیان یزد، هتل فرهنگیان یزد، Hyper Sib (هایپر سیب)، شال و روسری اسکارلت و استودیو سونیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان یزد است که در محله عدالت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین عدالت 7 و عدالت 9 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان ندارد.
location استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین عدالت 7 و عدالت 9
ثبت نظر و تصویر
neshan logo