عکس مجموعه پرشین
category

مجموعه پرشین (محله ارم، تهران)

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باکری

موقعیت مجموعه پرشین در محله ارم تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مجموعه پرشین (بازار و مرکز خرید) در محله ارم تهران و بزرگراه باکری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی لی لی پات، دریاچه ارم سبز و مرکز خرید آبنوس و همچنین ورودی پارکینگ لونای 2 شمال پارک ارم، آکادمی فوتبال پاس المپیک، سرویس بهداشتی عمومی، آبشار و پارکینگ شهربازی ارم 2 قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باکری

تلفن تماس: 02144168400

وب‌سایت رسمی: persian-complex.com


سایر مراکز خرید که در محدوده مجموعه پرشین واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید آبنوس
  (4.4)
  بزرگراه باکری
 • مجتمع تجاری ارکیده
  (4.0)
  بزرگراه شهید حجازی، بزرگراه باکری، سازمان برنامه، بیست و یکم شرقی - بغیری
 • بازارچه قمر بنی هاشم
  باکری، پانزدهم غربی، وحید جنوبی
 • بازارچه مترو
  بزرگراه شهید حجازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داریوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه پرشین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه پرشین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه پرشین تهران ندارد.