عکس ایستگاه اتوبوس وفامنش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس وفامنش (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس وفامنش در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس وفامنش (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان وفا منش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) و پانیذ سنتر و همچنین پیتزا ماموت، دادگاه‌های تجدید نظر استان تهران مجتمع قضایی غدیر، آکواریوم ستاره خلیج، فروشگاه میثم و مجموعه ورزشی درین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هروی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وفامنش

ایستگاه اتوبوس وفامنش در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد و خیابان وفا منش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس وفامنش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو حسين آباد قرار دارد. آژانس یاس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس وفامنش مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وفامنش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باشگاه صدف
  بزرگراه امام علی، محمدی - ریحانی
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان دوم، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وفامنش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وفامنش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وفامنش ندارد.
  neshan logo