عکس ایستگاه اتوبوس سعادت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سعادت (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سعادت در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سعادت (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین بیمارستان و درمانگاه دامپزشکی غرب، دیوان عدالت اداری، کافه رستوران بلک لایت نایریکا، رستوران بارلاس باربیکیو و گل فروشی ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعادت

آدرس ایستگاه اتوبوس سعادت، شهر تهران، محله پونک خیابان مخبری است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سعادت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس تندر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعادت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعادت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ لاله
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین اردیبهشت و بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس فجر 2
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار
 • ایستگاه اتوبوس فرشته
  بزرگراه شهید همت، شکوفه چهاردهم غربی، مهستان
 • ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین بهار و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمن و چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعادت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعادت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعادت ندارد.
  neshan logo