info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مطهری محله قصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان شهدای ناجا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه زندان قصر و بام قصر و همچنین مطب دکتر سخابخش، شیشه اتومبیل رضا، فانتازیو، پیتزا مهدی و فراز تصفیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران

در شهر تهران، محله قصر ، ایستگاه اتوبوس مطهری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهدای ناجا، بین مطهری و شاه حسینی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بهارشیراز نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دارکوب واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معلم هروی
  شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
 • ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه
  شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo