info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند
category

ایستگاه اتوبوس شهروند (محله قزل قلعه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهروند در محله قزل قلعه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهروند (ایستگاه اتوبوس) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه شهید گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین بازار میوه و تره بار قزل قلعه، موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس، باشگاه رایان فیتنس، هتل پارادیس و سلامتکده طب سنتی حکیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند

ایستگاه اتوبوس شهروند را می‌توانید در شهر تهران، محله قزل قلعه بزرگراه شهید گمنام پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، نزدیک به تقاطع بزرگراه کردستان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهروند عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو کارگر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میهن تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهروند، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم
  کارگر شمالی، بین پانزدهم و فرشی مقدم
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار کشاورز، حجاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، نزدیک به تقاطع بزرگراه کردستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo