info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند
category

ایستگاه اتوبوس شهروند محله قزل قلعه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند

ایستگاه اتوبوس شهروند (ایستگاه اتوبوس) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه شهید گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین باشگاه رایان فیتنس، بازار میوه و تره بار جلال آل احمد ، موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس (ساختمان شماره ۲ و ۳)، مهندسین مشاور سازیان و سوپر مارکت تبریزیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند تهران

ایستگاه اتوبوس شهروند تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قزل قلعه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهروند تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو کارگر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میهن تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهروند تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر فاطمی، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین دائمی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس شهروروستا
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند ندارد.
  neshan logo