info
عکس ایستگاه اتوبوس زرافشان
category

ایستگاه اتوبوس زرافشان محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرافشان

ایستگاه اتوبوس زرافشان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه و همچنین بوستان زرافشان، ادارات مرکزی بانک پارسیان، دستشویی عمومی فرحزادی، خودپرداز بانک پارسیان و بانک پارسیان شعبه مرکزی کد ۱۰۰۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران است که در محله شهرک غرب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرحزادی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان صنعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فلامک قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زرافشان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرافشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران
  پاک نژاد، بین یکم و بلوار خوردین
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی
  پاک نژاد، نرسیده به بلوار خوردین
 • ایستگاه اتوبوس دریا
  فرحزادی، بین بوستان دوم و بوستان یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرافشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرافشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرافشان ندارد.
  neshan logo