info
عکس شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی
category

شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی محله صفائیه، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی

شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله صفائیه یزد و خیابان شهید نیرنگ واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران ایتالیایی شگالیو، شیرینی سنتی یزد، پیشگامان کویر، ساندویچ سبحان و آش کاکو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد

آدرس فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد، شهر یزد، محله صفائیه و است. فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله صفائیه به شمار آورد. اتکا، فروشگاه رفاه شعبه صفائیه و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی واقع شده‌اند:

 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • فروشگاه رفاه شعبه صفائیه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی13 و خیابان بوعلی
 • فروشگاه افق کوروش
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، بین زیر گذر ابوذر و دشتی هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تقویانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی ندارد.
  neshan logo