info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران محله رنگرزها، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران

ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران (ایستگاه اتوبوس) در محله رنگرزها اراک و خیابان جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین بهاران، پیرایش شیرازی، نانوایی سنگک، پوشاک گاندو و گالری موبایل دایان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران اراک

ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله رنگرزها پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جلال آل احمد، بین تفرش و داوران واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مغرب قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه داوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
 • ایستگاه اتوبوس پوریای ولی
  میرزای شیرازی شمالی، ابوذر، بین ابراهیم توانچه و پوریای ولی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان فلسطین
  شهدا، فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  میرزا حسن آشتیانی، بین احمد طهماسبی و ظفرمند
 • ایستگاه اتوبوس پل عابر پیاده
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین عمار یاسر و بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران ندارد.
  neshan logo