عکس ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، سی تیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سی تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین رضا لقمه، پاساژ امجد، ساندویچ باماهاس، تهران اسپیکر و فروشگاه سازفروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه در شهر تهران، محله فردوسی و خیابان سی تیر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، سی تیر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو فردوسی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، سی تیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه آبگینه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش ابریشم
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سی تیر
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سی تیر
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش هفده شهریور
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سی تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه ندارد.
  neshan logo