info
عکس ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه
category

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه محله فردوسی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سی تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین ساندویچ باماهاس، تهران اسپیکر، فروشگاه سازفروش، دی جی لند شعبه چارسو و انجمن زرتشتیان تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه تهران

ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه تهران در شهر تهران، محله فردوسی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، سی تیر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو فردوسی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ایران شگفت انگیز
  پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

  برای بازدید از موزه آبگینه می توانید در این ایستگاه پیاده شوید و بعد کمی به سمت جنوب خیابان سی تیر پیاده روی کنید. این ایستگاه همینطور نزدیک خیابان جمهوری و صرافی ها و سکه فروش ها است. پاساژ امجد و علاالدین هم تقریبا به این ایستگاه نزدیک است.

  3

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه آبگینه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  امام خمینی، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش هفده شهریور
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش جوادیه
  امام خمینی، فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه آبگینه ندارد.
  neshan logo