عکس بیمارستان شهید رهنمون مشاهده در نقشه نشان
category

بیمارستان شهید رهنمون (محله حنا، یزد)

بیمارستان
استان یزد یزد استان یزد، یزد، طالقانی، شهید محمود دایی

موقعیت بیمارستان شهید رهنمون یکی از بیمارستان‌های خوب منطقه در محله حنا یزد را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


بیمارستان شهید رهنمون (بیمارستان) در محله حنا یزد و خیابان شهید محمود دایی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان فرخی و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین پزشکی قانونی، موسسه زبان های خارجی بوعلی سینای یزد، خوابگاه حضرت علی اکبر، سرای مسافر ایثار یزد و نوشت افزار کالج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر بیمارستان شهید رهنمون


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، طالقانی، شهید محمود دایی

تلفن تماس: 03536260001

وب‌سایت رسمی: ssu.ac.ir


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان شهید رهنمون واقع شده‌اند:

 • بیمارستان تخصصی مادر
  (4.1)
  بلوار امام جعفر صادق، سوم
 • بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا
  (3.0)
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • بیمارستان فرخی
  (5.0)
  فرخی، اورژانس کلانتری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behn@m (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان شهید رهنمون یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بیمارستان شهید رهنمون

  • avatar
   مهدی (شهریار سطح ۸) چهارشنبه 09 شهریور ماه 1401

   بیمارستان نوساز وبهترین امکانات

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان شهید رهنمون یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان شهید رهنمون یزد ندارد.
  neshan logo