info
عکس ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران
category

ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران محله فردوسی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران

ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و پاساژ منوچهری و همچنین فروشگاه هانت شاپ، صرافی المپیک، پاساژ کمپانی، کوچه برلن (بازار پارچه و پوشاک) و سفارت جمهوری فدرال آلمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران تهران

ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فردوسی، بین بلژیک و برلن است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سعدی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه بانک ملی ایران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  امام خمینی، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش جوادیه
  امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش خانی آباد نو
  امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش بهاران
  امام خمینی، فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران ندارد.
  neshan logo