info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا محله کوله پارچه، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا

ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا (ایستگاه اتوبوس) در محله کوله پارچه اصفهان و خیابان امام سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان جراحی محدود کاملیا و همچنین انجمن اوقات فراغت، اداره کل بهزیستی استان اصفهان، پمپ بنزین سجاد (بزرگمهر)، فست فود نیک شان و دبستان دخترانه حوراء قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا اصفهان، شهر اصفهان، محله کوله پارچه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام سجاد، بین بابک و آپادانا دوم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه آپادانا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس مهرگان
  شهید لاوی، شهید خلیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه آپادانا ندارد.
  neshan logo