عکس پایانه زکریا
category

پایانه زکریا (محله کوهسنگی، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، جهان آرا

موقعیت پایانه زکریا در محله کوهسنگی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه زکریا (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله کوهسنگی مشهد و خیابان جهان آرا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ موزه دفاع مقدس مشهد و همچنین فروشگاه جهان آرا، کارواش حباب های آبی، کلانتری جهاد، سالن شهید گواهی و ایستگاه اتش نشانی شماره 40 قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، جهان آرا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه زکریا مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه زکریا ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه زکریا مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه زکریا مشهد ندارد.