info
عکس آیدین مارکت
category

آیدین مارکت محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آیدین مارکت

آیدین مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین کانون ایران نوین، شیرینی نیشکر، آموزشگاه زبان آریانپور، شرکت تناوب و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده آیدین مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر جردن
  نلسون ماندلا (جردن)، گل آذین
 • میتا مارکت
  ولیعصر، فیاضی، بوسنی هرزگوین
 • سوپر مارکت الهیه - فرشته
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و گرد
 • سوپر مارکت نیایش
  ولیعصر، ناهید غربی
 • هریس مارکت
  ولیعصر، ناهید غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خجسته (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آیدین مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آیدین مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آیدین مارکت ندارد.
  neshan logo