info
عکس ایستگاه اتوبوس کیمیدارو
category

ایستگاه اتوبوس کیمیدارو محله سرخه حصار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیمیدارو

ایستگاه اتوبوس کیمیدارو (ایستگاه اتوبوس) در محله سرخه حصار تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سرخه حصار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی مرکزی شماره 4 کرمان خودرو، شرکت داروسازی کیمیدارو، شعبه پرداخت خسارت بیمه پارسیان، شرکت بقا بسپار و مجتمع پامچال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیمیدارو تهران

ایستگاه اتوبوس کیمیدارو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سرخه حصار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کیمیدارو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیمیدارو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیمیدارو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس اتحاد
  دماوند
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شاهد، تقاطع جشنواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیمیدارو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیمیدارو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیمیدارو ندارد.
  neshan logo