info
عکس بیرون بر و باربیکیو آرشا
category

بیرون بر و باربیکیو آرشا محله بهاران، شیراز

ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر
5.0
2 رای

درباره‌ی بیرون بر و باربیکیو آرشا

بیرون بر و باربیکیو آرشا (ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر) در محله بهاران شیراز و بلوار شهید رجایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی حاتم، فروشگاه فاز، آتش نشانی فرهنک شهر ایستگاه شماره 4، مسجد امام سجاد (ع) و املاک پارس ویلا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shamsaii_mahdiyar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیرون بر و باربیکیو آرشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیرون بر و باربیکیو آرشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیرون بر و باربیکیو آرشا ندارد.
neshan logo