info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان (محله ولیعصر، رشت)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان در محله ولیعصر رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر، سپرسازی سید، سایزبزرگ برند و فروشگاه مجاز ایساکو نورسته قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان

آدرس ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان، شهر رشت، محله ولیعصر بلوار شهید انصاری است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صدف قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه دیلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هلاا احمر
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 1 و هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس مهارت
  بلوار شهید انصاری، نرسیده به پیام
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بعد از یعقوب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سه راه دیلمان حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان ندارد.
  location استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo