info
عکس بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزدعکس بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد
category

بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد محله دانشگاه، یزد

بانک

درباره‌ی بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد

بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد (بانک) در محله دانشگاه یزد و بلوارشهدای گمنام واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شاه ولی و همچنین یزد کتاب، ساندویچ نوید، کتابفروشی پروفسور، خودپرداز بانک ملی و پارکینگ دانشگاه آزاد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد

بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله دانشگاه پیدا کنید. بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله دانشگاه برشمرد. بانک‌های بانک مسکن شعبه سما و بانک مسکن هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد ایستگاه اتوبوس شهید رجایی می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن شعبه سما
  بلوار جوان، حکیم 7
 • بانک مسکن
  (5.0)
  بلوار جوان، میدان دانش آموز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوارشهدای گمنام
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد یزد

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه 07:30 تا 13:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo