عکس فروشگاه تی تی
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه تی تی (محله طیب، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور

موقعیت فروشگاه تی تی در محله طیب تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه تی تی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله طیب تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین قنادی صداقت، بلور کاوه، چلو کبابی خان بابا، بیمه ایران شعبه میدان خراسان و تولیدی پوشاک قوامی قرار گرفته است.


درباره فروشگاه تی تی

فروشگاه تی تی را می‌توانید در شهر تهران، محله طیب و خیابان 17 شهریور پیدا کنید. فروشگاه تی تی یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله طیب است. فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و جانبو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه تی تی برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تی تی را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس طوس قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه تی تی نیز ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه تی تی مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه تی تی را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور

ساعت کاری فروشگاه تی تی

 • شنبه09:30 - 23:45
 • یک‌شنبه09:30 - 23:45
 • دوشنبه09:30 - 23:45
 • سه‌شنبه09:30 - 23:45
 • چهارشنبه09:30 - 23:45
 • پنج‌شنبه09:30 - 23:45
 • جمعه09:30 - 23:45

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه تی تی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، 17 شهریور، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  ری، خراسان، بین توکلی و لرزاده
 • جانبو
  خاوران، خراسان، یحیوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط niousha_kk (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تی تی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تی تی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تی تی ندارد.
  neshan logo