info
عکس پمپ بنزین شرکتی گلدیس
category

پمپ بنزین شرکتی گلدیس کیش

پمپ بنزین

درباره‌ی پمپ بنزین شرکتی گلدیس

پمپ بنزین شرکتی گلدیس (جایگاه سوخت) در کیش و خیابان انرژی ۱ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پادنا و همچنین ایرتویا، هتل گلدیس کیش، کارواش ناصری، میهن مارکت و آتش نشانی قرار گرفته است.


نظرات کاربران در مورد پمپ بنزین شرکتی گلدیس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    مهاجر
    دوشنبه 06 شهریور ماه 1402

    در این جایگاه کارت سوخت آزاد از ساعت ۶ صبح الی ۱۲ ظهر عرضه می‌شود

    1

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلطانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پمپ بنزین شرکتی گلدیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پمپ بنزین شرکتی گلدیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پمپ بنزین شرکتی گلدیس ندارد.
neshan logo