info
عکس ایستگاه اتوبوس رضوی
category

ایستگاه اتوبوس رضوی محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع)، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضوی

ایستگاه اتوبوس رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک و خیابان هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر دژم، غلام ده حسین، بوستان فجر، مدرسه امام رضا و سبزی فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوی اراک

ایستگاه اتوبوس رضوی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاتم الانبیا، هنرستان، بین هنر 3 و 4 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رضوی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظمی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رضوی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 1
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، بین شیخ مفید و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه وحدت
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، بین میدان شهیده ستاره کتابفروش و شایان سبز
 • ایستگاه اتوبوس فتحی شیاکو 3
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، بین میدان شهیده ستاره کتابفروش و شایان سبز
 • ایستگاه اتوبوس زمین فوتبال ۱
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر، بین مالک 1 و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس استخر فرهنگیان
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، شیخ مفید، بین 17 دستگاه و قیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوی ندارد.
  neshan logo