info
عکس ایستگاه اتوبوس کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس کشاورزی محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کشاورزی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید میلان و همچنین دفتر دکتر محمود احمدی نژاد، کلانتری 163 ولنجک، لوتوس، موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور و روغن پورقمصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران، شهر تهران، محله ولنجک است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین داریوش تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس کشاورزی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کشاورزی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo