info
عکس دبیرستان دخترانه شاهد۴۴
category

دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ اصفهان

درباره‌ی دبیرستان دخترانه شاهد۴۴

دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ (مدرسه) در اصفهان و خیابان خواجه عمید، ویلا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، مسجد اعظم روح الله، میدان هفت تیر، نمایندگی خدمات مجاز سامسونگ سام سرویس زمانی و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه خجستگان
  پروین اعتصامی، شهید رضایی، معمارزاده
 • دهکده سلمان (دبستان پسرانه تزکیه آینده سازان)
  صیاد شیرازی، لاله
 • مدرسه نخبگان دانش
  پروین اعتصامی، نظام الملک
 • پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی دخترانه فکرنو
  همدانیان، هدایت، بین غلام حسین پاک نژاد و اصغر چاووشی
 • مدرسه آبدین
  صیاد شیرازی، کسرا، تقاطع مبارزان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه شاهد۴۴ ندارد.
  neshan logo