info
عکس ایستگاه اتوبوس چاله هرز
category

ایستگاه اتوبوس چاله هرز محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چاله هرز

ایستگاه اتوبوس چاله هرز (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و همچنین آژانس هواپیمایی طاها گشت، کافه ه، دفتر پیشخوان دولت پاسداران، مرکز تصویر برداری دکتر گیتی و نان و شیرینی تیفانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چاله هرز تهران

ایستگاه اتوبوس چاله هرز تهران در شهر تهران، محله پاسداران - ضرابخانه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چاله هرز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین گُلدِن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چاله هرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چاله هرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چاله هرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چاله هرز ندارد.
  neshan logo