info
عکس ایستگاه اتوبوس آراسته
category

ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آراسته

ایستگاه اتوبوس آراسته (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین مرکز مشاوره پرتو توحید، پیتزا نیک شان، آش سرای نمونه، مسجد پاکوشک و مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی شعبه هشت بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان است که در محله گلزار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در گلزار، بین میخک و خاتون آبادی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آراسته واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل بلند
  احمد آباد، بین نورسته و مهناز
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین امین و محمودی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آراسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آراسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آراسته ندارد.
  neshan logo