info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام محله جمال زاده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام (ایستگاه اتوبوس) در محله جمال زاده تهران و خیابان باقرخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله جمال زاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مجتمع بیمارستانی امام خمینی، اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور ، نانوایی سنگک، رختشویخانه بیمارستان امام خمینی و شرکت نیوشا داریان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جمال زاده پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، باقرخان واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میهن تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی، توحید
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  کارگر شمالی، بین رشیدی نسب و عروجی
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  توحید، بین فرهادیه و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام ندارد.
  neshan logo