info
عکس فروشگاه لوازم خانگی شیرودی
category

فروشگاه لوازم خانگی شیرودی محله خرم، اراک

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی فروشگاه لوازم خانگی شیرودی

فروشگاه لوازم خانگی شیرودی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی، قائمی زاده، بین خرم و حبیب ابن مظاهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم خانگی در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف، بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین بستنی خرم، فست فود عصرانه، شهر کتاب، کلینیک دندانپزشکی مهراد و دبیرستان پسرانه دوره دوم شکرایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک

فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک در محله خرم شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خرم به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند نمایندگی حیدری، فروشگاه لوازم خانگی اسنوا و پاکشوما (نمایندگی اسحاقی) و خانه تکنولوژی قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان یاس قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه لوازم خانگی شیرودی واقع شده‌اند:

 • نمایندگی حیدری
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، سنجری
 • فروشگاه لوازم خانگی اسنوا و پاکشوما (نمایندگی اسحاقی)
  بلوار امام خمینی، خندان، بین جعفری و موسوی
 • خانه تکنولوژی
  خیابان شهید رجایی، پروین
 • فروشگاه لوتوس
  دانشگاه، شیخ فضل الله نوری، بین ملت 1 و نرگس
 • نمایندگی تلویزیون ایکسویژن x.vision
  بلوار امام خمینی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم خانگی شیرودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم خانگی شیرودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم خانگی شیرودی ندارد.
  neshan logo