info
عکس بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان
category

بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان اصفهان

بازار میوه و تره‌بار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان

بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان (بازار میوه و تره‌بار) در اصفهان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بارفروشی اخوان غفوری و میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان

نظرات کاربران در مورد بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    شهیاد
    جمعه 25 آذر ماه 1401

    خوبن هردو


سایر میادین میوه و تره‌بار که در محدوده بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صادق پیکانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بارفروشی عباس و علی صرام میدان تره بار اصفهان ندارد.
neshan logo