info
عکس فروشگاه کامپیوتر پارسیان
category

فروشگاه کامپیوتر پارسیان محله مدرس، اراک

درباره‌ی فروشگاه کامپیوتر پارسیان

فروشگاه کامپیوتر پارسیان (فروشگاه) در محله مدرس اراک و خیابان قیام واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه در محله مدرس اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و پاساژ آسمان و همچنین سالن کوثر، سوپر مارکت دانشجو، آژانس پاسارگاد، فست فود چاکوچ و نانوایی لواش و سنگک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه کامپیوتر پارسیان واقع شده‌اند:

 • برق صنعتی الکتروفرمان
  شهیدان رجایی، نارون 1، بین نارون 2 و مهبد
 • فروشگاه قلیانچی
  دانشگاه، قیام
 • تنباکو میامی
  دانشگاه، قیام، بین انتظار 3 و 4
 • سلامتکده
  بلوار قدس، آتش نشان
 • پرو پروتئین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rostami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کامپیوتر پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کامپیوتر پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کامپیوتر پارسیان ندارد.
  neshan logo