info
عکس اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد
category

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در یزد و بلوار آیت الله مدرس، ظفر غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گاز CNG مدرس، قهوه خانه آغاجان، شورای حل اختلاف شهرستان یزد، فرش و موکت مدرس و سالن ورزشی مدرس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد واقع شده‌اند:

 • شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد
  بلوار آیت الله مدرس، بین امام رضا و ظفر
 • اداره تامین اجتماعی شعبه دو یزد
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهدا کارگر
 • اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، ظفر غربی، خیابان اندرزگو
 • تامین اجتماعی
  (4.1)
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهدا کارگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد ندارد.
  neshan logo