info
عکس شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان
category

شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان اصفهان

شرکت خصوصی
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان

شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان (شرکت خصوصی) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، رسالت 3 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک اندیشه، باران حریق، جکوزی ایران، گز اصفهان و بلداجی اخوان مردانی و مجتمع مسکونی اندیشه 2 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان واقع شده‌اند:

 • شرکت تجهیزات پزشکی سهند سپاهان آراد
  عمار، بین گل ناز و کیان پارس
 • شرکت فرتاک آروند آسیا
  بزرگراه امام خمینی
 • شرکت نارون چوب
  بسیج، حقیقت
 • بازرگانی دارا چوب
  بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شریعت نیا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان ندارد.
  neshan logo