info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار دوم
category

ایستگاه اتوبوس بازار دوم محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار دوم

ایستگاه اتوبوس بازار دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین بازار روز شهدا کشتارگاه، شیرینی مجلسی، تعمیرگاه و تنظیم موتور رفیعی، فروشگاه زیتون مرکزی و کارواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار دوم اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس بازار دوم اراک است که در محله کشتارگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدا، بین بنی جمالی و میرزای شیرازی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار دوم اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مغرب قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازار دوم اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  خیابان شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و خیابان مشهد
 • ایستگاه اتوبوس دروازه مشهد
  جلال آل احمد، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای 20 متری
  بلوار سیدالشهدا، بین توحید و حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان امام-زایشگاه
  بلوار امام خمینی، بین حاتمی و مهاجرانی 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت
  بلوار سیدالشهدا، خیابان مشهد، بین محمدی و حاتم آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار دوم ندارد.
  neshan logo