info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ویعکس ایستگاه اتوبوس پارک وی
category

ایستگاه اتوبوس پارک وی محله جردن - پارک ملت، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک وی

ایستگاه اتوبوس پارک وی (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین رستوران شاطر عباس، آجیل تواضع، مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش، پل پارک وی و مرکز زبان تاک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک وی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک وی تهران است که در محله جردن - پارک ملت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین خاکزاد و فرید واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پارک وی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین داریوش تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پارک وی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402

  همیشه خدا شلوغه بی ار تی ها هم که پر میشن یه ساعت وایمیسته بعدا میره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک وی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، یامامورا، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
 • ایستگاه اتوبوس محمودیه
  ولیعصر، بین بهروز و رزاق زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک وی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک وی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک وی ندارد.
  neshan logo