info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین تیپاکس نمایندگی استاد معین کد 21165، مسجد حضرت علی اکبر (ع)، کانون فرهنگی هنری رضوان، داروخانه سودمند و رستوران عمورضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی تهران است که در محله دکتر هوشیار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس یادگار امام، هاشمی، بین محمودی و عرفانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس یاس استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید کاشانی ندارد.
location استان تهران، تهران، یادگار امام، هاشمی، بین محمودی و عرفانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo